Cena kurzu sa odvíja od typu kurzu a od počtu dní, kedy sa bude daný kurz konať. Po vytvorení účtu na našej stránke a pridaní osoby, sa Vám následne zobrazia odporúčané kurzy aj s jednotlivými cenami.

Nie. Platíte vždy len za hodiny prebiehajúce odo dňa prihlásenia sa na kurz. Cena kurzu sa automaticky znižuje a teda hodiny, ktoré sa už konali sa do nej nezarátavajú.

Áno. Štátne sviatky, prípadne iné dni kedy sa necvičí sa do celkovej sumy kurzu nezarátavajú. Všetky hodiny kurzu si môžete pozrieť v sekcii “Dochádzka” pre konkrétny kurz.

Áno, je možné absolvovať skúšobnú hodinu.

Skúšobnú hodinu je najlepšie absolvovať tesne pred nástupom na kurz. Dôvodom je, že deti sa vyvíjajú rýchlo a ich schopnosti a záujmy sa môžu meniť. Ak by ste skúšobnú hodinu absolvovali príliš skoro, je možné, že dieťa nebude pripravené na kurz alebo že sa mu aktivity nebudú neskôr páčiť.

Skúšobná hodina je skvelý spôsob, ako zistiť, či je kurz pre vaše dieťa vhodný. Počas skúšobnej hodiny bude mať vaše dieťa možnosť vyskúšať si rôzne aktivity a metódy, ktoré sa na kurze používajú. To umožní zistiť, či je dieťa zainteresované a či sa mu aktivity páčia.

Postup v prípade, že je voľné miesto na kurz:
1. Prihláste sa na kurz, aby sa vám ušlo miesto (kurz zatiaľ neuhradzajte)
2. Napíšte nám mail, že ste sa prihlásili na kurz, ale máte záujem si najprv vyskúšať hodinu. Následne Vás budeme informovať o ďalšom postupe.

Postup v prípade, že kurz je obsadený :
1. Prihláste sa na čakačku konkrétneho kurzu a následne keď Vás budeme informovať ohľadom uvoľnenia miesta pre vás, tak nás informujte, že máte záujem si najprv vyskúšať hodinu.

Skúšobná hodina býva tesne pred nástupom na kurz.

V prípade, že je skúšobná hodina ako prvá hodina kurzu, tak v prípade pokračovania je daná hodina zarátaná v cene kurzu. A v prípade, že by ste nemali záujem pokračovať, kurz neplatíte a ani skúšobnú hodinu. Platí aj počas nástupu na už prebiehajúci kurz.

V prípade, že je to extra vypísaný skúšobný termín, tak pri danom termíne pri možnosti prihlásenia sa naň je uvedená cena skúšobnej hodiny.

Áno. Pre každý kurz je v sekcii “Dochádzka” možné si akúkoľvek hodinu ospravedlniť (najneskôr deň vopred do 17:00). Následne si pre daný deň môžete vybrať náhradnú hodinu, pokiaľ sa ponúka voľný termín.

Áno. Hoci je systém nastavený tak, že pre vek vášho dieťaťa ponúkne najlepšie vhodné kurzy tak nás môžete s touto žiadosťou kontaktovať a po dohodnutí vieme vaše dieťa prihlásiť aj na iný kurz podľa požiadavky.

Áno, Po dohode vieme hodiny prispôsobiť vašim požiadavkám (čas, cieľ), napr. príprava na prijímacie skúšky FTVŠ. Neváhajte nás kontaktovať.

Všetky potrebné informácie ohľadom priebehu kurzov a prípravy na ne vám budú po prihlásení zaslané v potvrdzovacom emaile.

Na maily a SMS odpovedáme najneskôr do konca nasledujúceho pracovného dňa. V prípade väčšieho počtu do dvoch nasledujúcich pracovných dní. V prípade, že vám odpoveď neprišla skontrolujte si spam a keď ani v takom prípade odpoveď nemáte kontaktujte nás telefonicky na +421 948 377 467 .