Cena kurzu sa odvíja od typu kurzu a od počtu dní, kedy sa bude daný kurz konať. Po vytvorení účtu na našej stránke a pridaní osoby, sa Vám následne zobrazia odporúčané kurzy aj s jednotlivými cenami.

Nie. Platíte vždy len za hodiny prebiehajúce odo dňa prihlásenia sa na kurz. Cena kurzu sa automaticky zmenšuje a teda hodiny ktoré sa už konali sa do nej nezarátavajú.

Áno. Štátne sviatky, prípadne iné dni kedy sa necvičí sa do celkovej sumy kurzu nezarátavajú. Všetky hodiny kurzu si môžete pozrieť v sekcii “Dochádzka” pre konkrétny kurz.

Áno. Pre každý kurz je v sekcii “Dochádzka” možné si hociktorú hodinu ospravedlniť (najneskôr deň vopred do 16:00). Následne si pre daný deň môžete vybrať náhradnú hodinu.

Áno. Hoci je systém nastavený tak, že pre vek vášho dieťaťa ponúkne najlepšie vhodné kurzy tak nás môžete s touto žiadosťou kontaktovať a po dohodnutí vieme vaše dieťa prihlásiť aj na iný kurz podľa požiadavky.

Áno, Po dohode vieme hodiny prispôsobiť vašim požiadavkám (čas, cieľ), napr. príprava na prijímacie skúšky FTVŠ. Neváhajte nás kontaktovať.

Všetky potrebné informácie ohľadom priebehu kurzov a prípravy na ne vám budú po prihlásení zaslané v potvrdzovacom emaile.

Na maily a SMS odpovedáme najneskôr do konca nasledujúceho pracovného dňa. V prípade väčšieho počtu do dvoch nasledujúcich pracovných dní. V prípade, že vám odpoveď neprišla skontrolujte si spam a keď ani v takom prípade odpoveď nemáte kontaktujte nás telefonicky na +421 948 377 467 .